lines

Współpraca

lines

fotografia

Współpracę z Inwestorem otwiera spotkanie odbywające się w naszym biurze lub na terenie inwestycji. Poznajemy wtedy projekt rezydencji oraz dane techniczne budynku. Inwestor zapoznaje się natomiast z dotychczasowymi realizacjami Exclusive House oraz naszymi autorskimi projektami. Wskazuje elementy zbieżne ze swoimi oczekiwaniami, wspólnie zaś ustalamy zakres naszych działań.

line

Po pierwszej rozmowie wytyczamy kierunki stylistyczne, które najlepiej spełnią oczekiwania Klienta. Po konsultacjach z mistrzami kowalstwa, kamieniarstwa, stolarki oraz z pozostałymi ekspertami prac wykończeniowych, tworzymy indywidualne oferty prac. Sporządzamy je w kilku wersjach, pozostawiając Klientowi możliwość wyboru.

fotografia

line

fotografia

Gdy Klient zaakceptuje ofertę, przystępujemy do realizacji zlecenia. Cały proces wykonawczy dzielimy na etapy, a specjaliści synchronizują swoje działania dzięki harmonogramom. Przez cały okres współpracy Inwestor komunikuje się tylko z ekspertami, którzy służą rzetelną, fachową poradą oraz pomagają podejmować decyzje.

lines

Dla profesjonalistów

lines

Jesteśmy otwarci również na współpracę z profesjonalistami – architektami oraz projektantami wnętrz. Służymy pomocą konsultacyjną na etapie projektowania. Nasi eksperci posiadają bogate doświadczenie w branży budownictwa rezydencjonalnego. Chętnie dzielą się wiedzą na temat doboru luksusowych materiałów oraz elementów wykończeniowych. Zachęcamy do kontaktu.

fotografia

line

Rozumiemy, że podjęcie decyzji o współpracy jest krokiem ważkim i wymagającym zastanowienia. Kluczowa w procesie decyzyjnym może okazać się rozmowa z ekspertami Exclusive House. Zapraszamy na pierwsze, niezobowiązujące spotkanie w naszym salonie w Warszawie.

fotografia

footer element