lines

Nasze Tradycje

lines

fotografia

Wywodzimy się z rodziny o tradycjach rzemieślniczych sięgających ośmiu generacji wstecz. Wiedza oraz cenne doświadczenie mistrzów kowalskich są naszym rodowym sekretem. Kolejne pokolenia rzemieślników, w ojcowskich warsztatach, szlifowały umiejętności, doskonaliły precyzję i znajomość surowca. My także kultywujemy owe tradycje. Braliśmy udział w budowaniu pałaców i rezydencji, a także w restauracji obiektów zabytkowych, rozwijając swój kunszt i poczucie stylu u boku wielu autorytetów.

line

Kiedy zrozumieliśmy, jak bardzo wyjątkowe jest nasze rodzinne przywiązanie do jakości, postanowiliśmy zaoferować Klientom szerszą gamę usług. Nawiązaliśmy współpracę z mistrzami innych profesji, by wspólnie dostarczać Inwestorom doskonałych rozwiązań z zakresu wykończeń, architektury i budownictwa. Skupieni pod nazwą Exclusive House, spełniamy marzenia naszych Klientów – marzenia o ekskluzywnych rezydencjach. Pięknych jak dawniej, komfortowych jak nigdy dotąd.

fotografia

line

fotografia

Tworzymy historię Exclusive House w oparciu o nieprzemijające wartości, takie jak wsłuchiwanie się w potrzeby Klientów, szacunek dla rzemiosła czy dobór najlepszych materiałów na rynku. Rozumiemy, że nasi Klienci to indywidualiści o ukształtowanych gustach, dlatego unikamy klisz, szablonów i seryjności. Każdy projekt to dla nas nowe, intrygujące wyzwanie artystyczne. Dzięki temu z dumą możemy mówić naszym Klientom: Państwa rezydencja jest niepowtarzalna.

line

Do współpracy z Exclusive House zaprosiliśmy artystów i rzemieślników, którzy tak jak my dbają przede wszystkim o jakość swoich produktów i usług.

linia

footer element